Tiedotteet

Kauppakassipalvelu

Hidastetaan koronaviruksen leviämistä, turvataan terveydenhuollon kantokyky ja suojellaan riskiryhmiä.

Kaupungin kauppakassipalvelu auttaa niitä ikäihmisiä ja riskiryhmiä, joilla ei jostain syystä ole mahdollisuutta muihin palveluihin. Ensisijaisesti suositellaan käytettävän lähimmäisen apua, kauppojen ja yrittäjien tarjoamia palveluita ja kolmannen sektorin palveluita.

Lisätietoja ja kauppakassitilaukset ma-pe klo 8-16:

Savonranta 044 417 4106
Kerimäki 044 417 4156
Punkaharju 044 417 4223
Savonlinna (itäpuoli) 044 417 4090
Savonlinna (keskusta) 044 417 4206
Savonlinna (länsipuoli) 044 417 4196

Kauppakassipalvelu



TIEDOTE KORONAVIRUKSESTA

Koronaviruksen leviämisen estämiseksi olemme päättäneet rajoittaa asiakaspalveluamme sulkemalla toimiston toistaiseksi. Voit asioida kanssamme soittamalla suoraan alla oleviin puhelinnumeroihin tai laittamalla sähköpostia. Ilmoituksia voit tehdä myös nettisivujemme kautta www.slnisannointikeskus.fi.

Noudatamme valtioneuvoston ja THL:n antamia määräyksiä ja suosituksia.

YHTEYSTIEDOT:

Isännöitsijät

Asko Eerikäinen 050 5966 105 asko.eerikainen@slnisannointikeskus.fi
Petri Pennanen 0500 554 240 petri.pennanen@slnisannointikeskus.fi
Jukka Vasara 044 5966 110 jukka.vasara@slnisannointikeskus.fi
Marko Seppänen 040 5966 129 marko.seppanen@slnisannointikeskus.fi
Tuomas Laamanen 044 5966 118 tuomas.laamanen@slnisannointikeskus.fi
Esko Behm 044 5966 121 esko.behm@slnisannointikeskus.fi
Roope Tolvanen 044 5966 122 roope.tolvanen@slnisannointikeskus.fi

Tekninen isännöinti:

Juha Rinkinen 044 596 6120 juha.rinkinen@slnisannointikeskus.fi

Kirjanpitäjät / Kiinteistösihteerit:

Lea Turtiainen 044 5966 113 lea.turtiainen@slnisannointikeskus.fi
Niina Lýra 044 5966 112 niina.lyra@slnisannointikeskus.fi
Eveliina Honkanen 044 5966 114 eveliina.honkanen@slnisannointikeskus.fi